ÖĞRENCİ EVLERİ BAŞVURU KOŞULLARI

Arel Üniversitesi ön lisans, lisans veya yüksek lisans öğrencisi olmanız veya ÖSYM tarafından Arel Üniversitesi’ne yerleştirilmiş olmanız zorunludur.

Odalar, ilk gelen alır yöntemiyle verilir. Odalar dolduktan sonra yapılan başvurular yedek listeye alınır ve istenen ölçülerde uygun bir yer oluşursa kesin kayıt için size öncelik verilir.

Ödeme Süreci 

Öğrencilerimizden ilk girişte 500 TL depozito alınır, ilişik kesilmesi durumunda depozito iadesi yapılır. 

Yurt ödemelerinizi online ödeme sistemimizden kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz. Sisteme   https://odeme.arel.edu. tr adresinden erişebilirsiniz. Tüm finansal işlemler Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından yönetilir. 

Üniversite yönetiminin yapabileceği değişiklik ve düzenlemeler hakkı saklıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Dekontun açıklama kısmına konaklama yapacak öğrencinin adı ve soyadıyla birlikte ‘Kız/Erkek Öğrenci Evleri ödemesi’ şeklinde belirtip, dekontun bir kopyasını veya ödeme yaptığınızı belirten makbuzun, ogrencievleri@arel.edu.tr mail adresine gönderilmesi gerekmektedir. Oda ücreti ve depozito ödemelerinizi aşağıdaki IBAN numarasına yapabileceğiniz gibi belirtilen bankaların kredi kartları aracılığıyla da ödeyebilirsiniz.

IBAN Numarası:

YKB – SEFAKÖY TİCARİ ŞUBESİ – TR49 0006 7010 0000 0076 9430 11 YURT


Kredi Kartı Kullanılabilecek Bankalar

İş Bankası Maksimum

Garanti Bankası Bonus

Yapı ve Kredi Bankası World

Denizbank Bonus

Ing Bank Bonus

Şekerbank Bonus

Akbank Axess

Halk Bankası Paraf

Finansbank

Vakıfbank